Rollerblade Polska szuka Ambasadorek/Ambasadorów marki
12 May 2021
Rollerblade Polska ogłasza konkurs
17 May 2021
Pokaż wszystko

UYN przybiera róż aby celebrować sukces De Marchi

UYN PRZYBIERA RÓŻ ABY CELEBROWAĆ SUKCES DE MARCHI JAKO NOWEGO LIDERA GIRO D’ITALIA

Włoska marka celebruje sukces sportowca Israel Start-Up Nation specjalną edycją butów, skarpet i bielizny w kolorze różowym

Koszulka nie będzie jedyną różową częścią garderoby, którą Alessandro De Marchi będzie nosił na dzisiejszej scenie, w środę 12 maja. Aby uczcić nowego lidera Giro d’Italia, UYN stworzył różową wersję bielizny UYN ENERGYON, którą sportowcy z zespołu Israel Start-Up Nation używają podczas wyścigów. Ponadto, aby uczynić pierwszy dzień De Marchi w różowej koszulce jeszcze bardziej wyjątkowym, UYN pomalował na różowo buty i skarpetki, które będą towarzyszyć włoskiemu kolarzowi na starcie piątego etapu. Dzięki tej inicjatywie UYN chce uczcić pierwszą różową koszulkę w karierze De Marchi, pierwszą dla młodego zespołu izraelskiego oraz pierwszą dla marki UYN, która pochod zi z Asoli (prowincja Mantua, Włochy). Marka została wprowadzona jesienią 2018 roku, a już cieszy się z sukcesów w wielu dyscyplinach sportowych na najwyższym poziomie.

SPOTKANIE WYDAJNOŚCI Z SZYBKIM ROZWOJEM

UYN jest oficjalnym dostawcą drużyny Israel Start-Up Nation, oferując zaawansowaną technicznie bieliznę na wyścigi, buty z merynosów i funkcjonalne skarpety w chwilach odpoczynku. Dzięki ekskluzywnej przędzy na bazie biologicznej NATEX i wyrafinowanym technologiom UYN jest w stanie uczynić odzież o 25% lżejszą, o 50% szybciej schnącą, wysoce termoregulującą i przyjazną dla środowiska. Idealnie zwiększa wydajność w każdych warunkach.