Rollerblade – Nowa rolka Rb Pro X
22 February 2021
UYN świętuje zwycięstwa Vhlovej i Pinturault w alpejskim Pucharze Świata!
30 March 2021
Pokaż wszystko

Tecnifibre kontraktuje Igę Świątek

Wszystko do ostatnich dni owiane tajemnicą, potwierdzone zostało na przełomie stycznia i lutego. Oficjalnie Tecnifibre zakontraktowało Igę Świątek, co jest świetnym posunięciem zarówno dla producenta sprzętu jak i dla samej zainteresowanej współpracą. Iga Świątek miała wybór między rakietami Prince’a a Tecnifbire, którymi grała do 12 roku życia. Sentyment do marki i lepsze warunki w tym wypadku zwyciężyły.

Wygrywając swój pierwszy wielki szlem Rolland Garros we wrześniu ubiegłego roku, Iga Świątek, została okrzyknięta rewelacją 2020 roku. Wniosła trochę świeżego powietrza do WTA Tour i zrobiła spore wrażenie na ekspertach z całego świata. Dzięki temu 2021 do zespołu Tecnifibre dołączyła młoda mistrzyni z Polski. Polka rozkręca się z turnieju na turniej wygrywając ostatnio turniej WTA Adelaide

Swoją przygodę z tenisem rozpoczęłam od rakiety Tecnifibre i moje pierwsze wspomnienia z kortów kojarzą się właśnie z tą marką. Bardzo się cieszę, że mogłam powrócić do tych wspomnień wydając sygnowaną moim nazwiskiem rakietę, wyprodukowaną po wielu dniach testowania i dostosowywania. Idealnie pasuje do mojego stylu gry i poprawia moje osiągi. Nie mogę się doczekać, kolejnych projektów z Tecnifibre, tą międzynarodową i rozwijającą się marką o bardzo wysokich ambicjach.