Tecnifibre kontraktuje Igę Świątek
2 March 2021
Israel Start-Up Nation nosi bieliznę kolarską UYN
22 April 2021
Pokaż wszystko

UYN świętuje zwycięstwa Vhlovej i Pinturault w alpejskim Pucharze Świata!

Nowoczesna bielizna włoskiej marki towarzyszyła mistrzom ze Słowacji i Francji w ich triumfie. Z łączną liczbą 44 zwycięstw UYN ponownie jest marką bielizny odnoszącą największe sukcesy.

Z sześcioma zwycięstwami w tym sezonie Petra Vlhova zdobyła 1416 punktów i została pierwszą Słowaczką, która podniosła słynną kryształową kulę. Pinturault jest pierwszym mistrzem Francji w klasyfikacji generalnej mężczyzn od 24 lat, odkąd wygrał Luc Alphand. Oboje zapisali się na kartach historii sportu.

UYN – Unleash Your Nature świętuje kolejny udany sezon w narciarstwie alpejskim. Włoska marka, wspiera najlepsze drużyny narodowe, dostarczając swoją najnowocześniejszą bieliznę. Jest dumna, że przyczyniła się do zwycięstw Petry Vlhovej i Alexisa Pinturaulta w Pucharze Świata, który zakończył się w niedzielę 21 marca finałami w Lenzerheide (Szwajcaria).

UYN NATYON: TAJEMNICA MISTRZÓW

Talent, siła woli, klasa, determinacja i poświęcenie to wartości, które pozwoliły Vlhovej i Pinturaultowi osiągnąć największy sukces i stać się numerem jeden. UYN pragnie podziękować im za pokaz, który zapewnili i inspirację, jaką dali wszystkim miłośnikom sportu. Włoska marka od jesieni 2018 pracuje nad stworzeniem ubrań godnych mistrzów, które sprawdzą się w każdych warunkach, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał.

Sportowcy noszący z dumą ubrania marki UYN w tym niezwykłym sezonie wygrali 25 zawodów Pucharu Świata mężczyzn (z łącznie 35) i 19 wyścigów kobiecych (z łącznie 31). Do tych sukcesów należy dodać dziesięć złotych medali zdobytych na Mistrzostwach Świata w Cortinie. Dzięki tym wynikom UYN potwierdza się jako marka bielizny odnosząca największe sukcesy na świecie.